Právě vyšlo druhé číslo Poutníka

Jak jsme slíbili, tak i konáme - přinášíme vám druhé číslo našeho časopisu Poutník. Když jsme připravovali toto číslo, původně jsme ho chtěli věnovat celé M. J. Husovi, ale pak se ukázalo, že budeme mít víc materiálu, než by se vešlo do jednoho čísla. Proto se výročí upálení J. Husa budeme věnovat průběžně i po zbytek roku - ostatně je to skutečně Husův rok...

Z cyklu liturgického roku v tomto čísle došlo na sv. Trojici, v aktualitách ze života našich sborů se vracíme k Noci kostelů a svůj pohled na M. Jana nám nabízí P. Petrašovský, římskokatolický farář v Dýšině.

Číslo je ke stažení pod článkem a v papírové formě v kostele. Pokud byste chtěli dostávat Poutníka e-mailem nebo poštou, dejte vědet sborovému bratru M. J. Turskému (kontakt je nahoře ve sborových kontaktech).

Další číslo vyjde doufejme začátkem školního roku.

poutnik02.pdf766.73 KB